PRELIMINARIES |
|
|
FIRST ROUND |
|
|
QUARTERFINALS |
|
|
SEMIFINALS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Owen Barrett, Lake Forest Deer Path |
|
|
Daniel Schultz, Bradley Central |
|
|
|
|
|
|
|
Maximus Blamey, Woodstock Creekside |
|
Maximus Blamey |
|
|
|
|
|
|
|
Fall 1:21 |
|
|
Fall 3:20 |
|
Daniel Schultz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bryan Caves |
|
|
|
|
De'Neil Brandon, Bolingbrook Jane Addams |
|
|
De'Neil Brandon |
|
Fall 1:27 |
|
|
|
Josh Spidle, Bloomington JHS |
|
Bryan Caves, Port Byron Riverdale |
|
|
|
|
|
|
Dec 7-3 |
|
|
Fall 1:38 |
|
|
|
|
Bryan Caves |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aden Maulding |
|
Shawn Podgorski, Antioch |
|
|
Ryan Heffelfinger, Sterling Challand |
|
|
|
|
Fall 0:59 |
Adam Pressley, Libertyville Highland MS |
|
Adam Pressley |
|
|
|
|
|
Dec 2-0 |
|
|
M-Dec 9-0 |
|
Ryan Heffelfinger |
|
|
|
|
|
|
|
Aden Maulding |
|
|
|
Aden Maulding, Mt. Zion |
|
|
Aden Maulding |
|
Dec 5-2 |
|
|
|
Noe Rodriguez, Glendale Heights Glenside |
|
Keygan Thomas, Camp Point Central |
|
|
|
|
|
CHAMPIONSHIP |
Dec 10-4 |
|
|
M-Dec 10-2 |
|
|
|
|
|
Bryan Caves, Port Byron Riverdale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudy Osornio, Mundelein West Oak |
|
Colin Wrobel, Burlington Central |
|
|
Jake Fatima, LeRoy |
|
|
|
|
|
M-Dec 11-2 |
Caden Moore, Minooka |
|
Caden Moore |
|
|
|
|
|
|
Dec 4-1 |
|
|
Dec 1-0 |
|
Jake Fatima |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudy Osornio |
|
|
|
J Alexander, Cahokia Wirth |
|
|
J Alexander |
|
Dec 3-1 |
|
|
Harrison Neuman, Geneseo MS |
|
Rudy Osornio, Mundelein West Oak |
|
|
|
|
|
Fall 2:04 |
|
|
Fall 2:02 |
|
|
|
|
Rudy Osornio |
|
|
|
|
|
|
|
|
Drew Bielawski |
|
Jake Schimick, New Lenox Liberty |
|
|
Dylan Cangelosi, Lake in the Hills Marlowe |
|
|
|
|
Dec 4-3 |
|
Ben Fassler, Dixon Reagan |
|
Jake Schimick |
|
|
|
|
|
|
Dec 8-1 |
|
|
Fall 3:20 |
|
Dylan Cangelosi |
|
|
|
|
|
|
|
|
Drew Bielawski |
|
|
|
|
Conner McDonald, Eureka |
|
|
Conner McDonald |
|
Dec 5-2 |
|
|
|
|
Hunter Dees, Chatham Glenwood |
|
Drew Bielawski, Woodridge Jefferson |
|
|
|
|
|
|
|
Fall 1:35 |
|
|
Dec 3-1 SV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PRELIMINARY WRESTLEBACKS |
|
|
FIRST ROUND WRESTLEBACKS |
|
|
QUARTERFINAL WRESTLEBACKS |
|
|
SEMIFINAL WRESTLEBACKS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bye |
|
|
Daniel Schultz, Bradley Central |
|
|
|
|
|
|
|
De'Neil Brandon, Bolingbrook Jane Addams |
|
De'Neil Brandon |
|
|
|
|
|
⇒ Drew Bielawski, Woodridge Jefferson |
|
|
|
|
Fall 3:47 |
|
Daniel Schultz |
|
|
Daniel Schultz |
|
|
|
|
|
Ryan Heffelfinger |
|
|
Fall 0:58 |
Noe Rodriguez, Glendale Heights Glenside |
|
|
Noe Rodriguez |
|
Fall 1:43 |
|
|
|
Keygan Thomas, Camp Point Central |
|
Ryan Heffelfinger, Sterling Challand |
|
|
|
|
|
THIRD PLACE |
Fall 1:27 |
|
|
Dec 4-2 |
|
|
|
|
|
Drew Bielawski, Woodridge Jefferson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jake Fatima, LeRoy |
|
Bye |
|
|
Jake Fatima, LeRoy |
|
|
|
|
|
Dec 5-3 SV |
J Alexander, Cahokia Wirth |
|
J Alexander |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dec 8-5 |
|
Jake Fatima |
|
|
|
|
|
|
|
|
Conner McDonald |
|
|
Jake Fatima |
Bye |
|
|
Conner McDonald |
|
Dec 5-1 SV |
|
|
⇒ Aden Maulding, Mt. Zion |
|
Conner McDonald, Eureka |
|
Dylan Cangelosi, Lake in the Hills Marlowe |
|
|
|
|
|
Dec 3-1 |
|
|
|
|
Dec 2-0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FIFTH PLACE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Schultz, Bradley Central |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aden Maulding, Mt. Zion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fall 1:40 |
|