8th Grade - Round 1 |
School |
Player |
Color |
Board |
Opponent |
Bloomington Evans |
Bhumpelli, Siddhu (0.0,BLEV) |
White |
8058 |
Lohse, Chris (0.0,MANT) |
|
Gattineni , Pranav (0.0,BLEV) |
White |
8088 |
Sarver, Brodie (0.0,META) |
|
Guha, Rohit (0.0,BLEV) |
White |
8032 |
Biersteker, Lawrence (0.0,GELS) |
|
Paramatmuni , Ram Chand (0.0,BLEV) |
White |
8077 |
Johannessen, Thomas (0.0,MINO) |
|
Raut, Kush (0.0,BLEV) |
White |
8085 |
Thompson, Jillian (0.0,PEVS) |
|
Singaraju , Gautham (0.0,BLEV) |
White |
8087 |
Torres , Alexis (0.0,STER) |
|
Singhai, Samyak (0.0,BLEV) |
White |
8068 |
Griggs, Luke (0.0,FLPK) |
Brimfield |
Brandt, Jayden (0.0,BRIM) |
White |
8017 |
Durand, Dominic (0.0,GERM) |
|
Coffee, Nicholas (0.0,BRIM) |
Black |
8072 |
Burgess, Adon (0.0,CEAL) |
|
Hubbard, Kadyn (0.0,BRIM) |
Black |
8096 |
Vanwinkle, Landon (0.0,COLO) |
Calumet Park Calumet |
Carter, Nehamiah (0.0,CALP) |
Black |
8005 |
Danner, Antwain (0.0,CEAL) |
|
Holloway, Kameron (0.0,CALP) |
Black |
8113 |
Barfield, Antwon (0.0,STEG) |
|
Ross, Christian (0.0,CALP) |
White |
8048 |
Brodie, Brendan (0.0,PVIL) |
Champaign Next Generation |
Chen, Christopher (0.0,CPNG) |
White |
8031 |
Paris, Ryan (0.0,FRAN) |
|
Ouyang, Jonathan (0.0,CPNG) |
Black |
8038 |
Conroy, Sam (0.0,MINO) |
|
Sharif, Naajid (0.0,CPNG) |
Black |
8078 |
Hunter, David (0.0,FRSH) |
|
Sun, Nora (0.0,CPNG) |
White |
8015 |
Gaspar, Juan (0.0,WLWH) |
|
Tang, Bruce (0.0,CPNG) |
Black |
8042 |
Bradford Thurman, Janvo (0.0,FREE) |
|
Yong, David (0.0,CPNG) |
Black |
8054 |
Schmidt, Ryan (0.0,LEOQ) |
Chicago Earle STEM |
Burgess, Adon (0.0,CEAL) |
White |
8072 |
Coffee, Nicholas (0.0,BRIM) |
|
Danner, Antwain (0.0,CEAL) |
White |
8005 |
Carter, Nehamiah (0.0,CALP) |
|
Edwards, Stephon (0.0,CEAL) |
White |
8126 |
Gabel, Leonard (0.0,MOIC) |
|
Perry, Deandre (0.0,CEAL) |
Black |
8033 |
Riggins, Armon (0.0,FLPK) |
|
Wilson, Katurah (0.0,CEAL) |
White |
8119 |
Jack, Alistair (0.0,MORT) |
Chicago Heights Washington |
Sahagun, Gabriel (0.0,CHWA) |
White |
8027 |
Schmitz, Gabe (0.0,MESM) |
|
Ward, Lebaron (0.0,CHWA) |
Black |
8106 |
Webb, Allison (0.0,HMHR) |
Coal City |
Chernesky, Gavin (0.0,COAL) |
Black |
8034 |
Pedry, Luke (0.0,GELS) |
|
Crater, Luke (0.0,COAL) |
Black |
8061 |
Zeller, Christian (0.0,PHST) |
|
Dames, Collin (0.0,COAL) |
White |
8052 |
Jensen, Elias (0.0,STER) |
|
Ehman, Brady (0.0,COAL) |
White |
8002 |
Smith, Isaiah (0.0,DESM) |
|
Harvey, Shian (0.0,COAL) |
Black |
8030 |
Clark, Johnathon (0.0,RCMR) |
|
Nadess, Jacob (0.0,COAL) |
White |
8105 |
Warner, Madison (0.0,COLO) |
|
Wilcock, Jackson (0.0,COAL) |
Black |
8111 |
Labno, Andrew (0.0,HMHR) |
Colona |
Bazylak, Elizabeth (0.0,COLO) |
White |
8056 |
Keller, Thomas (0.0,DESM) |
|
Carden, John (0.0,COLO) |
White |
8110 |
Turner, Tristan (0.0,FKLN) |
|
Degreve, Mason (0.0,COLO) |
Black |
8108 |
Arteaga, Junior (0.0,MOIC) |
|
Sellers, Seth (0.0,COLO) |
White |
8037 |
Riley, Christopher (0.0,PEOQ) |
|
Vanwinkle, Landon (0.0,COLO) |
White |
8096 |
Hubbard, Kadyn (0.0,BRIM) |
|
Warner, Madison (0.0,COLO) |
Black |
8105 |
Nadess, Jacob (0.0,COAL) |
|
Woods, Zach (0.0,COLO) |
White |
8070 |
Gillund, Samantha (0.0,MOKE) |
Crest Hill Richland |
Deubelbeiss, Logan (0.0,CRHR) |
White |
8100 |
Zagade, Samraat (0.0,RCMR) |
|
Rudman, Ethan (0.0,CRHR) |
Black |
8049 |
Warner, Gavin (0.0,NOKG) |
Danville North Ridge |
Geddis, Giovanni (0.0,DANR) |
Black |
8028 |
Graves, Jack (0.0,STER) |
|
Mott, Darion (0.0,DANR) |
Black |
8018 |
Stafford, Brayden (0.0,WACE) |
|
Wescomb, Jacob (0.0,DANR) |
Black |
8039 |
Hiredesai, Abhay (0.0,NOCH) |
DeKalb St. Mary's |
Keller, Thomas (0.0,DESM) |
Black |
8056 |
Bazylak, Elizabeth (0.0,COLO) |
|
Smith, Isaiah (0.0,DESM) |
Black |
8002 |
Ehman, Brady (0.0,COAL) |
|
Stewart, Christian (0.0,DESM) |
Black |
8069 |
Oancea, Serban (0.0,DUNL) |
|
Stewart, Grayson (0.0,DESM) |
Black |
8075 |
Robert, Hand (0.0,FRSH) |
|
Stewart, Matthew (0.0,DESM) |
White |
8097 |
Kidder, Isaac (0.0,MESM) |
|
Thompson, Levi (0.0,DESM) |
Black |
8047 |
Woods, Ernest (0.0,FLPK) |
|
Walter, Joshua (0.0,DESM) |
White |
8051 |
Behringer, Jack (0.0,MESM) |
Dunlap MS |
Balea, Paul (0.0,DUNL) |
White |
8080 |
Cullen, Alex (0.0,META) |
|
Choy, Matthew (0.0,DUNL) |
White |
8001 |
Martin, Joshua (0.0,NOCA) |
|
Mankia, Chethan (0.0,DUNL) |
White |
8115 |
Langlois, Austin (0.0,GRPA) |
|
Monyem, Abrar (0.0,DUNL) |
White |
8016 |
Witmer, Bennie (0.0,MORT) |
|
Oancea, Serban (0.0,DUNL) |
White |
8069 |
Stewart, Christian (0.0,DESM) |
|
Singh, Suchinder (0.0,DUNL) |
White |
8066 |
Muhammad, Bilal (0.0,FLPK) |
|
Wan, Tim (0.0,DUNL) |
Black |
8101 |
Vakiti, Sreeansh (0.0,NOCH) |
Dunlap Valley MS |
Tran, Ryan (0.0,DUNV) |
Black |
8089 |
Henson-Stroud, Connor (0.0,NOKG) |
East Peoria Central |
Brown, Mason (0.0,EPCT) |
White |
8023 |
Mysliwiec, Michael (0.0,FRAN) |
|
Utley, Brett (0.0,EPCT) |
White |
8094 |
Sieka, Thomas (0.0,FRSH) |
Flossmoor Parker |
Griggs, Luke (0.0,FLPK) |
Black |
8068 |
Singhai, Samyak (0.0,BLEV) |
|
Haywood, Nicholas (0.0,FLPK) |
White |
8046 |
Boyer, Jimmy (0.0,WACE) |
|
Hill, Quillan (0.0,FLPK) |
Black |
8043 |
McCloud, Connor (0.0,FKLN) |
|
Mitchell, Isaiah (0.0,FLPK) |
White |
8025 |
Christianson, Josiah (0.0,PVIL) |
|
Muhammad, Bilal (0.0,FLPK) |
Black |
8066 |
Singh, Suchinder (0.0,DUNL) |
|
Riggins, Armon (0.0,FLPK) |
White |
8033 |
Perry, Deandre (0.0,CEAL) |
|
Woods, Ernest (0.0,FLPK) |
White |
8047 |
Thompson, Levi (0.0,DESM) |
Frankfort Hickory Creek |
Hummitsch, Cameron (0.0,FRAN) |
Black |
8040 |
Hammar, Bryce (0.0,META) |
|
McMahon, Sean (0.0,FRAN) |
Black |
8011 |
Bartman, Clay (0.0,NOCA) |
|
Mysliwiec, Michael (0.0,FRAN) |
Black |
8023 |
Brown, Mason (0.0,EPCT) |
|
Panner, Gabe (0.0,FRAN) |
White |
8014 |
Dvorak, Peter (0.0,GELS) |
|
Paris, Ryan (0.0,FRAN) |
Black |
8031 |
Chen, Christopher (0.0,CPNG) |
|
Romberg, Shane (0.0,FRAN) |
Black |
8093 |
Whisler, Micah (0.0,NOCA) |
Frankfort Summit Hill |
De Guzman, Kian Christi (0.0,FRSH) |
Black |
8102 |
Johnson, Max (0.0,PEWA) |
|
Hunter, David (0.0,FRSH) |
White |
8078 |
Sharif, Naajid (0.0,CPNG) |
|
Robert, Hand (0.0,FRSH) |
White |
8075 |
Stewart, Grayson (0.0,DESM) |
|
Russell, Carter (0.0,FRSH) |
Black |
8004 |
McClelland, Ben (0.0,WACE) |
|
Schmehl, Tyler (0.0,FRSH) |
Black |
8055 |
Dvorak, Raphael (0.0,GELS) |
|
Sieka, Thomas (0.0,FRSH) |
Black |
8094 |
Utley, Brett (0.0,EPCT) |
|
Tenegal, Kaden (0.0,FRSH) |
White |
8074 |
Boyina, Satvika (0.0,NOCH) |
Franklin |
Aman, Quinten (0.0,FKLN) |
Black |
8125 |
Moss, Truman (0.0,HMHR) |
|
Bergschneider, Thaddeus (0.0,FKLN) |
Black |
8107 |
Tunstall, Lance (0.0,HMHR) |
|
Carter, Isaac (0.0,FKLN) |
White |
8059 |
Hill , Jaylen (0.0,SCHC) |
|
Delaney, Cole (0.0,FKLN) |
White |
8092 |
Scroggin, Arthur (0.0,MOKE) |
|
McCloud, Connor (0.0,FKLN) |
White |
8043 |
Hill, Quillan (0.0,FLPK) |
|
Turner, Tristan (0.0,FKLN) |
Black |
8110 |
Carden, John (0.0,COLO) |
|
White, Shayne (0.0,FKLN) |
Black |
8091 |
Johnson, Markeese (0.0,PEVS) |
Freeport |
Bradford Thurman, Janvo (0.0,FREE) |
White |
8042 |
Tang, Bruce (0.0,CPNG) |
|
Watson, Colin (0.0,FREE) |
Black |
8103 |
Cox, Boston (0.0,META) |
Georgetown La Salette |
Biersteker, Lawrence (0.0,GELS) |
Black |
8032 |
Guha, Rohit (0.0,BLEV) |
|
Dvorak, Peter (0.0,GELS) |
Black |
8014 |
Panner, Gabe (0.0,FRAN) |
|
Dvorak, Raphael (0.0,GELS) |
White |
8055 |
Schmehl, Tyler (0.0,FRSH) |
|
Halligan, Benjamin (0.0,GELS) |
White |
8036 |
Gurrala, Dhanush (0.0,NOKG) |
|
Henry, Noah (0.0,GELS) |
White |
8082 |
Hamad, Ahmad (0.0,RCMR) |
|
Kloss, Aaron (0.0,GELS) |
Black |
8109 |
Lofgren, Hunter (0.0,STER) |
|
Pedry, Luke (0.0,GELS) |
White |
8034 |
Chernesky, Gavin (0.0,COAL) |
Germantown Hills |
Durand, Dominic (0.0,GERM) |
Black |
8017 |
Brandt, Jayden (0.0,BRIM) |
|
Hughes, Brandon (0.0,GERM) |
Black |
8073 |
Nemec, Tommy (0.0,WACE) |
|
Pond, Tatum (0.0,GERM) |
Black |
8021 |
Brunner, Nick (0.0,MOKE) |
|
Westercamp, Joshua (0.0,GERM) |
Black |
8104 |
Bell, Jamyla (0.0,PEVS) |
Grant Park |
Cansler, Jasper (0.0,GRPA) |
White |
8063 |
Sykes, Jalon (0.0,SCHC) |
|
Coletti, Carter (0.0,GRPA) |
Black |
8013 |
Courts, Leshon (0.0,HMHR) |
|
Herz, Ian (0.0,GRPA) |
Black |
8010 |
Moreno, Elijah (0.0,WACE) |
|
Hudson, Tyler (0.0,GRPA) |
Black |
8007 |
Vanderkolk, Ethan (0.0,RCMR) |
|
Koeppen, Shelby (0.0,GRPA) |
White |
8112 |
Mischler, Drew (0.0,META) |
|
Langlois, Austin (0.0,GRPA) |
Black |
8115 |
Mankia, Chethan (0.0,DUNL) |
Homewood Hart |
Courts, Leshon (0.0,HMHR) |
White |
8013 |
Coletti, Carter (0.0,GRPA) |
|
Labno, Andrew (0.0,HMHR) |
White |
8111 |
Wilcock, Jackson (0.0,COAL) |
|
Lee, Malachi (0.0,HMHR) |
Black |
8120 |
Yang, William (0.0,RCMR) |
|
Moss, Truman (0.0,HMHR) |
White |
8125 |
Aman, Quinten (0.0,FKLN) |
|
Pease, Alex (0.0,HMHR) |
Black |
8003 |
Tobben, Joshua (0.0,MESM) |
|
Tunstall, Lance (0.0,HMHR) |
White |
8107 |
Bergschneider, Thaddeus (0.0,FKLN) |
|
Webb, Allison (0.0,HMHR) |
White |
8106 |
Ward, Lebaron (0.0,CHWA) |
Jacksonville Our Saviour |
Kluge, Kaleb (0.0,JAOS) |
White |
8117 |
Woolridge, Sebastian (0.0,MORT) |
Kankakee Montessori |
Love, David (0.0,KANM) |
Black |
8090 |
Kolsto, Aiden (0.0,MOKE) |
Lemont Old Quarry |
Hendershott, Ryan (0.0,LEOQ) |
White |
8035 |
Ricco, Tanner (0.0,MOIC) |
|
Locascio, Anthony (0.0,LEOQ) |
Black |
8116 |
Bohula, Andrew (0.0,MANT) |
|
Schmidt, Ryan (0.0,LEOQ) |
White |
8054 |
Yong, David (0.0,CPNG) |
Lincoln Chester-East Lincoln |
Draper, Jeromy (0.0,CHES) |
White |
8114 |
Dmitriev, Andrey (0.0,RCMR) |
|
Morrow, David (0.0,CHES) |
White |
8020 |
Jennings, Ethan (0.0,MANT) |
Manteno |
Bohula, Andrew (0.0,MANT) |
White |
8116 |
Locascio, Anthony (0.0,LEOQ) |
|
Jennings, Ethan (0.0,MANT) |
Black |
8020 |
Morrow, David (0.0,CHES) |
|
Lohse, Chris (0.0,MANT) |
Black |
8058 |
Bhumpelli, Siddhu (0.0,BLEV) |
|
Santoro, Ben (0.0,MANT) |
Black |
8053 |
Garza, Christian (0.0,STER) |
Metamora GS |
Cowling, Carson (0.0,META) |
Black |
8019 |
Rogers, Garrett (0.0,MOIC) |
|
Cox, Boston (0.0,META) |
White |
8103 |
Watson, Colin (0.0,FREE) |
|
Cullen, Alex (0.0,META) |
Black |
8080 |
Balea, Paul (0.0,DUNL) |
|
Elwell, Ben (0.0,META) |
Black |
8062 |
Serrurier, Daniel (0.0,MORT) |
|
Hammar, Bryce (0.0,META) |
White |
8040 |
Hummitsch, Cameron (0.0,FRAN) |
|
Mischler, Drew (0.0,META) |
Black |
8112 |
Koeppen, Shelby (0.0,GRPA) |
|
Sarver, Brodie (0.0,META) |
Black |
8088 |
Gattineni , Pranav (0.0,BLEV) |
Metamora St. Mary's |
Behringer, Jack (0.0,MESM) |
Black |
8051 |
Walter, Joshua (0.0,DESM) |
|
Eckstein, Benjamin (0.0,MESM) |
Black |
8022 |
Zeller, Chase (0.0,NOCA) |
|
Fitzgibbons, James (0.0,MESM) |
Black |
8064 |
Clifford, Brooklyn (0.0,PEWA) |
|
Kidder, Isaac (0.0,MESM) |
Black |
8097 |
Stewart, Matthew (0.0,DESM) |
|
Schmitz, Gabe (0.0,MESM) |
Black |
8027 |
Sahagun, Gabriel (0.0,CHWA) |
|
Stalsberg, Jonathan (0.0,MESM) |
White |
8045 |
Sathyamurthy, Adithya (0.0,NOCH) |
|
Tobben, Joshua (0.0,MESM) |
White |
8003 |
Pease, Alex (0.0,HMHR) |
Minooka |
Balkema, Max (0.0,MINO) |
Black |
8044 |
Smith, Benedict (0.0,NOKG) |
|
Conroy, Sam (0.0,MINO) |
White |
8038 |
Ouyang, Jonathan (0.0,CPNG) |
|
Hu, Jack (0.0,MINO) |
White |
8084 |
Goebel, Colin (0.0,WACE) |
|
Johannessen, Thomas (0.0,MINO) |
Black |
8077 |
Paramatmuni , Ram Chand (0.0,BLEV) |
|
Su, Hexiang (0.0,MINO) |
Black |
8079 |
Smith, Devin (0.0,STEG) |
Mokena |
Brunner, Nick (0.0,MOKE) |
White |
8021 |
Pond, Tatum (0.0,GERM) |
|
Gillund, Samantha (0.0,MOKE) |
Black |
8070 |
Woods, Zach (0.0,COLO) |
|
Ithal, Tyler (0.0,MOKE) |
Black |
8067 |
Norman, Maverick (0.0,WACE) |
|
Kolsto, Aiden (0.0,MOKE) |
White |
8090 |
Love, David (0.0,KANM) |
|
McMahon, Connor (0.0,MOKE) |
Black |
8006 |
Flemings, Terry (0.0,PEVS) |
|
Scroggin, Arthur (0.0,MOKE) |
Black |
8092 |
Delaney, Cole (0.0,FKLN) |
Monmouth ICS |
Arteaga, Junior (0.0,MOIC) |
White |
8108 |
Degreve, Mason (0.0,COLO) |
|
Gabel, Leonard (0.0,MOIC) |
Black |
8126 |
Edwards, Stephon (0.0,CEAL) |
|
McVey, Ben (0.0,MOIC) |
White |
8012 |
Weber, John (0.0,SBAY) |
|
Ricco, Tanner (0.0,MOIC) |
Black |
8035 |
Hendershott, Ryan (0.0,LEOQ) |
|
Rogers, Garrett (0.0,MOIC) |
White |
8019 |
Cowling, Carson (0.0,META) |
|
Simmons, Ben (0.0,MOIC) |
White |
8050 |
Johnson, D’marious (0.0,RKIW) |
Morton JHS |
Bridge, Jared (0.0,MORT) |
White |
8009 |
Berck, Ethan (0.0,NOPA) |
|
Granger, Brett (0.0,MORT) |
White |
8026 |
Moore-Young, Jewel (0.0,PEWA) |
|
Jack, Alistair (0.0,MORT) |
Black |
8119 |
Wilson, Katurah (0.0,CEAL) |
|
McCartney, Caleb (0.0,MORT) |
Black |
8118 |
Worthington, Seth (0.0,MAYO) |
|
Serrurier, Daniel (0.0,MORT) |
White |
8062 |
Elwell, Ben (0.0,META) |
|
Witmer, Bennie (0.0,MORT) |
Black |
8016 |
Monyem, Abrar (0.0,DUNL) |
|
Woolridge, Sebastian (0.0,MORT) |
Black |
8117 |
Kluge, Kaleb (0.0,JAOS) |
Normal Calvary |
Bartman, Clay (0.0,NOCA) |
White |
8011 |
McMahon, Sean (0.0,FRAN) |
|
Craig, Wyatt (0.0,NOCA) |
White |
8041 |
Robenstein, Tyler (0.0,PHST) |
|
Jenkins, Nick (0.0,NOCA) |
White |
8060 |
Tehandon-Colin, Artemio (0.0,STEG) |
|
Martin, Joshua (0.0,NOCA) |
Black |
8001 |
Choy, Matthew (0.0,DUNL) |
|
Sanders, Zoe (0.0,NOCA) |
White |
8029 |
Griffin, Brandon (0.0,PEOQ) |
|
Whisler, Micah (0.0,NOCA) |
White |
8093 |
Romberg, Shane (0.0,FRAN) |
|
Zeller, Chase (0.0,NOCA) |
White |
8022 |
Eckstein, Benjamin (0.0,MESM) |
Normal Chiddix |
Anari, Simon (0.0,NOCH) |
Black |
8121 |
Bester , Sidney (0.0,SCHC) |
|
Boyina, Satvika (0.0,NOCH) |
Black |
8074 |
Tenegal, Kaden (0.0,FRSH) |
|
Chennuru, Shrikar (0.0,NOCH) |
Black |
8008 |
Tyre, Holden (0.0,PHST) |
|
Hiredesai, Abhay (0.0,NOCH) |
White |
8039 |
Wescomb, Jacob (0.0,DANR) |
|
Poondru, Revanth (0.0,NOCH) |
Black |
8057 |
Martinez, George (0.0,PHST) |
|
Sathyamurthy, Adithya (0.0,NOCH) |
Black |
8045 |
Stalsberg, Jonathan (0.0,MESM) |
|
Vakiti, Sreeansh (0.0,NOCH) |
White |
8101 |
Wan, Tim (0.0,DUNL) |
Normal Kingsley |
Anbu, Akash (0.0,NOKG) |
Black |
8123 |
Calhoun, Jamilah (0.0,PEVS) |
|
Gurrala, Dhanush (0.0,NOKG) |
Black |
8036 |
Halligan, Benjamin (0.0,GELS) |
|
Henson-Stroud, Connor (0.0,NOKG) |
White |
8089 |
Tran, Ryan (0.0,DUNV) |
|
Jewell, Jack (0.0,NOKG) |
Black |
8081 |
Stutzman, Carter (0.0,PVIL) |
|
Smith, Benedict (0.0,NOKG) |
White |
8044 |
Balkema, Max (0.0,MINO) |
|
Vincent, Spencer (0.0,NOKG) |
Black |
8095 |
Hays, Broderick (0.0,WAMS) |
|
Warner, Gavin (0.0,NOKG) |
White |
8049 |
Rudman, Ethan (0.0,CRHR) |
Normal Parkside |
Berck, Ethan (0.0,NOPA) |
Black |
8009 |
Bridge, Jared (0.0,MORT) |
Paris Mayo |
Worthington, Seth (0.0,MAYO) |
White |
8118 |
McCartney, Caleb (0.0,MORT) |
Peoria Heights St. Thomas |
Martinez, George (0.0,PHST) |
White |
8057 |
Poondru, Revanth (0.0,NOCH) |
|
Messmer, Connor (0.0,PHST) |
White |
8065 |
Sigler, Nick (0.0,WAMS) |
|
Robenstein, Tyler (0.0,PHST) |
Black |
8041 |
Craig, Wyatt (0.0,NOCA) |
|
Tyre, Holden (0.0,PHST) |
White |
8008 |
Chennuru, Shrikar (0.0,NOCH) |
|
Zeller, Christian (0.0,PHST) |
White |
8061 |
Crater, Luke (0.0,COAL) |
Peoria Quest |
Armstrong, Lucas (0.0,PEOQ) |
White |
8083 |
Jeanvier, Niyitunga (0.0,RKIW) |
|
Ciaccio, Matthew (0.0,PEOQ) |
White |
8071 |
Leon, Elias (0.0,STEG) |
|
Griffin, Brandon (0.0,PEOQ) |
Black |
8029 |
Sanders, Zoe (0.0,NOCA) |
|
Morris, Acosion (0.0,PEOQ) |
Black |
8122 |
Rodriguez, Juan (0.0,STEG) |
|
Riley, Christopher (0.0,PEOQ) |
Black |
8037 |
Sellers, Seth (0.0,COLO) |
Peoria Von Steuben |
Bell, Jamyla (0.0,PEVS) |
White |
8104 |
Westercamp, Joshua (0.0,GERM) |
|
Calhoun, Jamilah (0.0,PEVS) |
White |
8123 |
Anbu, Akash (0.0,NOKG) |
|
Flemings, Terry (0.0,PEVS) |
White |
8006 |
McMahon, Connor (0.0,MOKE) |
|
Johnson, Markeese (0.0,PEVS) |
White |
8091 |
White, Shayne (0.0,FKLN) |
|
Martin, Carlicia (0.0,PEVS) |
Black |
8124 |
Fisher, Dayton (0.0,STER) |
|
Thompson, Jillian (0.0,PEVS) |
Black |
8085 |
Raut, Kush (0.0,BLEV) |
|
Thompson, Josiah (0.0,PEVS) |
White |
8086 |
Rosales, Ashley (0.0,STER) |
Peoria Washington |
Clifford, Brooklyn (0.0,PEWA) |
White |
8064 |
Fitzgibbons, James (0.0,MESM) |
|
Dellavalle, Aidan (0.0,PEWA) |
Black |
8099 |
Lierly, Trent (0.0,RKIW) |
|
Isada, Jude (0.0,PEWA) |
Black |
8024 |
Botello, Isaiah (0.0,STEG) |
|
Johnson, Max (0.0,PEWA) |
White |
8102 |
De Guzman, Kian Christi (0.0,FRSH) |
|
Moore-Young, Jewel (0.0,PEWA) |
Black |
8026 |
Granger, Brett (0.0,MORT) |
|
Saylor, Bradley (0.0,PEWA) |
Black |
8076 |
Vo, Khoi (0.0,STEG) |
|
Volmar, Fritz (0.0,PEWA) |
White |
8098 |
Hendickx, Nathan (0.0,RKIW) |
Princeville |
Brodie, Brendan (0.0,PVIL) |
Black |
8048 |
Ross, Christian (0.0,CALP) |
|
Christianson, Josiah (0.0,PVIL) |
Black |
8025 |
Mitchell, Isaiah (0.0,FLPK) |
|
Stutzman, Carter (0.0,PVIL) |
White |
8081 |
Jewell, Jack (0.0,NOKG) |
Rock Island Washington |
Hendickx, Nathan (0.0,RKIW) |
Black |
8098 |
Volmar, Fritz (0.0,PEWA) |
|
Jeanvier, Niyitunga (0.0,RKIW) |
Black |
8083 |
Armstrong, Lucas (0.0,PEOQ) |
|
Johnson, D’marious (0.0,RKIW) |
Black |
8050 |
Simmons, Ben (0.0,MOIC) |
|
Lierly, Trent (0.0,RKIW) |
White |
8099 |
Dellavalle, Aidan (0.0,PEWA) |
Rockford Marshall |
Clark, Johnathon (0.0,RCMR) |
White |
8030 |
Harvey, Shian (0.0,COAL) |
|
Dmitriev, Andrey (0.0,RCMR) |
Black |
8114 |
Draper, Jeromy (0.0,CHES) |
|
Hamad, Ahmad (0.0,RCMR) |
Black |
8082 |
Henry, Noah (0.0,GELS) |
|
Vanderkolk, Ethan (0.0,RCMR) |
White |
8007 |
Hudson, Tyler (0.0,GRPA) |
|
Yang, William (0.0,RCMR) |
White |
8120 |
Lee, Malachi (0.0,HMHR) |
|
Zagade, Samraat (0.0,RCMR) |
Black |
8100 |
Deubelbeiss, Logan (0.0,CRHR) |
South Chicago Heights Cornerstone |
Bester , Sidney (0.0,SCHC) |
White |
8121 |
Anari, Simon (0.0,NOCH) |
|
Hill , Jaylen (0.0,SCHC) |
Black |
8059 |
Carter, Isaac (0.0,FKLN) |
|
Sykes, Jalon (0.0,SCHC) |
Black |
8063 |
Cansler, Jasper (0.0,GRPA) |
Spring Bay Riverview |
Weber, John (0.0,SBAY) |
Black |
8012 |
McVey, Ben (0.0,MOIC) |
Steger Columbia |
Barfield, Antwon (0.0,STEG) |
White |
8113 |
Holloway, Kameron (0.0,CALP) |
|
Botello, Isaiah (0.0,STEG) |
White |
8024 |
Isada, Jude (0.0,PEWA) |
|
Leon, Elias (0.0,STEG) |
Black |
8071 |
Ciaccio, Matthew (0.0,PEOQ) |
|
Rodriguez, Juan (0.0,STEG) |
White |
8122 |
Morris, Acosion (0.0,PEOQ) |
|
Smith, Devin (0.0,STEG) |
White |
8079 |
Su, Hexiang (0.0,MINO) |
|
Tehandon-Colin, Artemio (0.0,STEG) |
Black |
8060 |
Jenkins, Nick (0.0,NOCA) |
|
Vo, Khoi (0.0,STEG) |
White |
8076 |
Saylor, Bradley (0.0,PEWA) |
Sterling Challand |
Fisher, Dayton (0.0,STER) |
White |
8124 |
Martin, Carlicia (0.0,PEVS) |
|
Garza, Christian (0.0,STER) |
White |
8053 |
Santoro, Ben (0.0,MANT) |
|
Graves, Jack (0.0,STER) |
White |
8028 |
Geddis, Giovanni (0.0,DANR) |
|
Jensen, Elias (0.0,STER) |
Black |
8052 |
Dames, Collin (0.0,COAL) |
|
Lofgren, Hunter (0.0,STER) |
White |
8109 |
Kloss, Aaron (0.0,GELS) |
|
Rosales, Ashley (0.0,STER) |
Black |
8086 |
Thompson, Josiah (0.0,PEVS) |
|
Torres , Alexis (0.0,STER) |
Black |
8087 |
Singaraju , Gautham (0.0,BLEV) |
Washington Central |
Boyer, Jimmy (0.0,WACE) |
Black |
8046 |
Haywood, Nicholas (0.0,FLPK) |
|
Goebel, Colin (0.0,WACE) |
Black |
8084 |
Hu, Jack (0.0,MINO) |
|
McClelland, Ben (0.0,WACE) |
White |
8004 |
Russell, Carter (0.0,FRSH) |
|
Moreno, Elijah (0.0,WACE) |
White |
8010 |
Herz, Ian (0.0,GRPA) |
|
Nemec, Tommy (0.0,WACE) |
White |
8073 |
Hughes, Brandon (0.0,GERM) |
|
Norman, Maverick (0.0,WACE) |
White |
8067 |
Ithal, Tyler (0.0,MOKE) |
|
Stafford, Brayden (0.0,WACE) |
White |
8018 |
Mott, Darion (0.0,DANR) |
Washington MS |
Hays, Broderick (0.0,WAMS) |
White |
8095 |
Vincent, Spencer (0.0,NOKG) |
|
Sigler, Nick (0.0,WAMS) |
Black |
8065 |
Messmer, Connor (0.0,PHST) |
Willowbrook Westview Hills |
Gaspar, Juan (0.0,WLWH) |
Black |
8015 |
Sun, Nora (0.0,CPNG) |
|