8th Grade - Round 6 |
Player |
Color |
Board |
Opponent |
Aman, Quinten (3.0,FKLN) |
White |
8028 |
Norman, Maverick (3.0,WACE) |
Anari, Simon (4.0,NOCH) |
Black |
8011 |
Bergschneider, Thaddeus (4.0,FKLN) |
Anbu, Akash (3.0,NOKG) |
White |
8047 |
Graves, Jack (3.0,STER) |
Armstrong, Lucas (0.0,PEOQ) |
Black |
8120 |
Martin, Carlicia (0.0,PEVS) |
Arteaga, Junior (3.0,MOIC) |
White |
8045 |
Stalsberg, Jonathan (3.0,MESM) |
Balea, Paul (2.0,DUNL) |
White |
8069 |
Bridge, Jared (2.0,MORT) |
Balkema, Max (3.0,MINO) |
White |
8055 |
Walter, Joshua (3.0,DESM) |
Barfield, Antwon (5.0,STEG) |
Black |
8002 |
Dmitriev, Andrey (5.0,RCMR) |
Bartman, Clay (3.0,NOCA) |
Black |
8036 |
Stewart, Christian (3.0,DESM) |
Bazylak, Elizabeth (2.0,COLO) |
Black |
8095 |
Hendickx, Nathan (2.0,RKIW) |
Behringer, Jack (2.0,MESM) |
White |
8087 |
Su, Hexiang (2.0,MINO) |
Berck, Ethan (1.0,NOPA) |
White |
8105 |
Dvorak, Raphael (1.0,GELS) |
Bergschneider, Thaddeus (4.0,FKLN) |
White |
8011 |
Anari, Simon (4.0,NOCH) |
Bester , Sidney (2.0,SCHC) |
Black |
8079 |
Dellavalle, Aidan (2.0,PEWA) |
Bhumpelli, Siddhu (3.0,BLEV) |
Black |
8040 |
Lee, Malachi (3.0,HMHR) |
Biersteker, Lawrence (3.5,GELS) |
White |
8025 |
Raut, Kush (3.5,BLEV) |
Bohula, Andrew (2.5,MANT) |
Black |
8061 |
Isada, Jude (2.5,PEWA) |
Botello, Isaiah (3.0,STEG) |
Black |
8035 |
Romberg, Shane (3.0,FRAN) |
Boyer, Jimmy (2.0,WACE) |
White |
8096 |
Serrurier, Daniel (2.0,MORT) |
Boyina, Satvika (4.0,NOCH) |
White |
8019 |
Mitchell, Isaiah (4.0,FLPK) |
Bradford Thurman, JaVon (2.0,FREE) |
Black |
8075 |
Locascio, Anthony (2.0,LEOQ) |
Brandt, Jayden (2.0,BRIM) |
Black |
8077 |
Westercamp, Joshua (2.0,GERM) |
Bridge, Jared (2.0,MORT) |
Black |
8069 |
Balea, Paul (2.0,DUNL) |
Brodie, Brendan (2.0,PVIL) |
White |
8092 |
Rodriguez, Juan (2.0,STEG) |
Brown, Mason (4.0,EPCT) |
White |
8016 |
Hubbard, Kadyn (4.0,BRIM) |
Brunner, Nick (2.0,MOKE) |
Black |
8097 |
Ward, Lebaron (2.0,CHWA) |
Burgess, Adon (0.5,CEAL) |
Black |
8119 |
Ross, Christian (0.5,CALP) |
Cansler, Jasper (2.5,GRPA) |
Black |
8064 |
Sarver, Brodie (2.5,META) |
Carden, John (1.0,COLO) |
Black |
8117 |
Perry, Deandre (1.0,CEAL) |
Carter, Isaac (4.0,FKLN) |
Black |
8012 |
Fitzgibbons, James (4.0,MESM) |
Chen, Christopher (1.5,CPNG) |
White |
8102 |
Clark, Johnathon (1.5,RCMR) |
Chennuru, Shrikar (2.0,NOCH) |
White |
8076 |
Kloss, Aaron (2.0,GELS) |
Chernesky, Gavin (1.5,COAL) |
White |
8103 |
Gattineni , Pranav (1.5,BLEV) |
Choy, Matthew (3.0,DUNL) |
Black |
8046 |
Morrow, David (3.0,CHES) |
Christianson, Josiah (2.0,PVIL) |
Black |
8081 |
Mischler, Drew (2.0,META) |
Ciaccio, Matthew (2.5,PEOQ) |
Black |
8066 |
Sellers, Seth (2.5,COLO) |
Clark, Johnathon (1.5,RCMR) |
Black |
8102 |
Chen, Christopher (1.5,CPNG) |
Clifford, Brooklyn (3.0,PEWA) |
Black |
8053 |
Gurrala, Dhanush (3.0,NOKG) |
Coffee, Nicholas (0.5,BRIM) |
White |
8118 |
Sanders, Zoe (0.5,NOCA) |
Coletti, Carter (2.0,GRPA) |
Black |
8093 |
Gaspar, Juan (2.0,WLWH) |
Conroy, Sam (3.0,MINO) |
Black |
8056 |
Pedry, Luke (3.0,GELS) |
Courts, Leshon (3.0,HMHR) |
Black |
8033 |
Ouyang, Jonathan (3.0,CPNG) |
Cowling, Carson (3.0,META) |
White |
8054 |
Granger, Brett (3.0,MORT) |
Cox, Boston (3.0,META) |
Black |
8034 |
Danner, Antwain (3.0,CEAL) |
Craig, Wyatt (2.0,NOCA) |
Black |
8086 |
Santoro, Ben (2.0,MANT) |
Crater, Luke (2.0,COAL) |
Black |
8067 |
Griffin, Brandon (2.5,PEOQ) |
Cullen, Alex (1.0,META) |
White |
8114 |
Nadess, Jacob (1.0,COAL) |
Dames, Collin (1.5,COAL) |
Black |
8104 |
Mysliwiec, Michael (1.5,FRAN) |
Danner, Antwain (3.0,CEAL) |
White |
8034 |
Cox, Boston (3.0,META) |
De Guzman, Kian Christi (4.0,FRSH) |
White |
8018 |
Vakiti, Sreeansh (4.0,NOCH) |
Degreve, Mason (2.5,COLO) |
Black |
8062 |
Rudman, Ethan (2.5,CRHR) |
Delaney, Cole (4.0,FKLN) |
White |
8006 |
Paramatmuni , Ram Chand (4.0,BLEV) |
Dellavalle, Aidan (2.0,PEWA) |
White |
8079 |
Bester , Sidney (2.0,SCHC) |
Deubelbeiss, Logan (2.0,CRHR) |
Black |
8094 |
Riley, Christopher (2.0,PEOQ) |
Dmitriev, Andrey (5.0,RCMR) |
White |
8002 |
Barfield, Antwon (5.0,STEG) |
Draper, Jeromy (1.5,CHES) |
Black |
8098 |
Hamad, Ahmad (1.5,RCMR) |
Durand, Dominic (1.0,GERM) |
Black |
8107 |
Thompson, Jillian (1.0,PEVS) |
Dvorak, Peter (1.5,GELS) |
White |
8099 |
Koeppen, Shelby (1.5,GRPA) |
Dvorak, Raphael (1.0,GELS) |
Black |
8105 |
Berck, Ethan (1.0,NOPA) |
Eckstein, Benjamin (4.0,MESM) |
White |
8009 |
Riggins, Armon (4.0,FLPK) |
Ehman, Brady (3.0,COAL) |
Black |
8051 |
Jensen, Elias (3.0,STER) |
Fisher, Dayton (2.0,STER) |
White |
8091 |
Tunstall, Lance (2.0,HMHR) |
Fitzgibbons, James (4.0,MESM) |
White |
8012 |
Carter, Isaac (4.0,FKLN) |
Flemings, Terry (2.0,PEVS) |
Black |
8084 |
Ricco, Tanner (2.0,MOIC) |
Gabel, Leonard (3.0,MOIC) |
White |
8027 |
Henson-Stroud, Connor (3.5,NOKG) |
Garza, Christian (4.0,STER) |
White |
8013 |
Zeller, Chase (4.0,NOCA) |
Gaspar, Juan (2.0,WLWH) |
White |
8093 |
Coletti, Carter (2.0,GRPA) |
Gattineni , Pranav (1.5,BLEV) |
Black |
8103 |
Chernesky, Gavin (1.5,COAL) |
Geddis, Giovanni (1.0,DANR) |
White |
8110 |
McVey, Ben (1.0,MOIC) |
Gillund, Samantha (2.0,MOKE) |
White |
8073 |
Singaraju , Gautham (2.0,BLEV) |
Goebel, Colin (4.0,WACE) |
White |
8015 |
Hand, Robert (4.0,FRSH) |
Granger, Brett (3.0,MORT) |
Black |
8054 |
Cowling, Carson (3.0,META) |
Graves, Jack (3.0,STER) |
Black |
8047 |
Anbu, Akash (3.0,NOKG) |
Griffin, Brandon (2.5,PEOQ) |
White |
8067 |
Crater, Luke (2.0,COAL) |
Griggs, Luke (3.5,FLPK) |
Black |
8026 |
Hill , Jaylen (3.5,SCHC) |
Guha, Rohit (4.5,BLEV) |
Black |
8005 |
Weber, John (4.0,SBAY) |
Gurrala, Dhanush (3.0,NOKG) |
White |
8053 |
Clifford, Brooklyn (3.0,PEWA) |
Halligan, Benjamin (4.0,GELS) |
Black |
8007 |
Panner, Gabe (4.0,FRAN) |
Hamad, Ahmad (1.5,RCMR) |
White |
8098 |
Draper, Jeromy (1.5,CHES) |
Hammar, Bryce (4.0,META) |
Black |
8010 |
Muhammad, Bilal (4.0,FLPK) |
Hand, Robert (4.0,FRSH) |
Black |
8015 |
Goebel, Colin (4.0,WACE) |
Harvey, Shian (1.5,COAL) |
White |
8101 |
Hays, Broderick (1.5,WAMS) |
Hays, Broderick (1.5,WAMS) |
Black |
8101 |
Harvey, Shian (1.5,COAL) |
Haywood, Nicholas (3.0,FLPK) |
White |
8048 |
Torres , Alexis (3.0,STER) |
Hendershott, Ryan (3.0,LEOQ) |
Black |
8031 |
Rosales, Ashley (3.0,STER) |
Hendickx, Nathan (2.0,RKIW) |
White |
8095 |
Bazylak, Elizabeth (2.0,COLO) |
Henry, Noah (3.0,GELS) |
Black |
8037 |
Watson, Colin (3.0,FREE) |
Henson-Stroud, Connor (3.5,NOKG) |
Black |
8027 |
Gabel, Leonard (3.0,MOIC) |
Herz, Ian (2.0,GRPA) |
Black |
8085 |
Robenstein, Tyler (2.0,PHST) |
Hill , Jaylen (3.5,SCHC) |
White |
8026 |
Griggs, Luke (3.5,FLPK) |
Hill, Quillan (2.0,FLPK) |
White |
8078 |
Volmar, Fritz (2.0,PEWA) |
Hiredesai, Abhay (2.0,NOCH) |
Black |
8074 |
Saylor, Bradley (2.0,PEWA) |
Holloway, Kameron (1.0,CALP) |
Black |
8113 |
Warner, Madison (1.0,COLO) |
Hu, Jack (3.0,MINO) |
Black |
8041 |
McMahon, Connor (3.0,MOKE) |
Hubbard, Kadyn (4.0,BRIM) |
Black |
8016 |
Brown, Mason (4.0,EPCT) |
Hudson, Tyler (2.0,GRPA) |
White |
8071 |
Stutzman, Carter (2.0,PVIL) |
Hughes, Brandon (3.0,GERM) |
White |
8049 |
Sahagun, Gabriel (3.0,CHWA) |
Hummitsch, Cameron (2.5,FRAN) |
White |
8060 |
Moss, Truman (2.5,HMHR) |
Hunter, David (2.0,FRSH) |
Black |
8090 |
Johannessen, Thomas (2.0,MINO) |
Isada, Jude (2.5,PEWA) |
White |
8061 |
Bohula, Andrew (2.5,MANT) |
Ithal, Tyler (2.0,MOKE) |
BYE |
REQUESTED |
Jack, Alistair (2.5,MORT) |
White |
8058 |
Whisler, Micah (2.5,NOCA) |
Jeanvier, Niyitunga (4.0,RKIW) |
White |
8017 |
Nemec, Tommy (4.0,WACE) |
Jenkins, Nick (3.0,NOCA) |
Black |
8039 |
Smith, Isaiah (3.0,DESM) |
Jennings, Ethan (1.5,MANT) |
White |
8100 |
Moreno, Elijah (1.5,WACE) |
Jensen, Elias (3.0,STER) |
White |
8051 |
Ehman, Brady (3.0,COAL) |
Jewell, Jack (3.0,NOKG) |
White |
8030 |
Kidder, Isaac (3.0,MESM) |
Johannessen, Thomas (2.0,MINO) |
White |
8090 |
Hunter, David (2.0,FRSH) |
Johnson, D'marious (2.0,RKIW) |
White |
8080 |
Stafford, Brayden (2.0,WACE) |
Johnson, Max (3.0,PEWA) |
Black |
8029 |
Russell, Carter (3.0,FRSH) |
Keller, Thomas (2.0,DESM) |
White |
8070 |
Singhai, Samyak (2.0,BLEV) |
Kidder, Isaac (3.0,MESM) |
Black |
8030 |
Jewell, Jack (3.0,NOKG) |
Kloss, Aaron (2.0,GELS) |
Black |
8076 |
Chennuru, Shrikar (2.0,NOCH) |
Kluge, Kaleb (3.0,JAOS) |
Black |
8044 |
McCloud, Connor (3.0,FKLN) |
Koeppen, Shelby (1.5,GRPA) |
Black |
8099 |
Dvorak, Peter (1.5,GELS) |
Kolsto, Aiden (1.0,MOKE) |
Black |
8108 |
Wilson, Katurah (1.0,CEAL) |
Labno, Andrew (5.0,HMHR) |
Black |
8001 |
Yong, David (5.0,CPNG) |
Langlois, Austin (1.0,GRPA) |
Black |
8111 |
Lohse, Chris (1.0,MANT) |
Lee, Malachi (3.0,HMHR) |
White |
8040 |
Bhumpelli, Siddhu (3.0,BLEV) |
Leon, Elias (2.5,STEG) |
White |
8065 |
Tenegal, Kaden (2.5,FRSH) |
Lierly, Trent (2.0,RKIW) |
Black |
8082 |
Schmitz, Gabe (2.0,MESM) |
Locascio, Anthony (2.0,LEOQ) |
White |
8075 |
Bradford Thurman, JaVon (2.0,FREE) |
Lofgren, Hunter (3.0,STER) |
Black |
8050 |
Sharif, Naajid (3.0,CPNG) |
Lohse, Chris (1.0,MANT) |
White |
8111 |
Langlois, Austin (1.0,GRPA) |
Love, David (3.5,KANM) |
White |
8024 |
Tobben, Joshua (3.5,MESM) |
Mankia, Chethan (3.0,DUNL) |
Black |
8032 |
Vo, Khoi (3.0,STEG) |
Martin, Carlicia (0.0,PEVS) |
White |
8120 |
Armstrong, Lucas (0.0,PEOQ) |
Martin, Joshua (1.0,NOCA) |
BYE |
REQUESTED |
Martinez, George (3.5,PHST) |
White |
8023 |
Webb, Allison (3.5,HMHR) |
McCartney, Caleb (2.0,MORT) |
White |
8068 |
Sigler, Nick (2.0,WAMS) |
McClelland, Ben (3.0,WACE) |
Black |
8043 |
Pease, Alex (3.0,HMHR) |
McCloud, Connor (3.0,FKLN) |
White |
8044 |
Kluge, Kaleb (3.0,JAOS) |
McMahon, Connor (3.0,MOKE) |
White |
8041 |
Hu, Jack (3.0,MINO) |
McMahon, Sean (1.0,FRAN) |
White |
8116 |
Simmons, Ben (1.0,MOIC) |
McVey, Ben (1.0,MOIC) |
Black |
8110 |
Geddis, Giovanni (1.0,DANR) |
Messmer, Connor (3.0,PHST) |
Black |
8057 |
Oancea, Serban (3.0,DUNL) |
Mischler, Drew (2.0,META) |
White |
8081 |
Christianson, Josiah (2.0,PVIL) |
Mitchell, Isaiah (4.0,FLPK) |
Black |
8019 |
Boyina, Satvika (4.0,NOCH) |
Monyem, Abrar (4.5,DUNL) |
Black |
8004 |
Zagade, Samraat (4.5,RCMR) |
Moore-Young, Jewel (2.0,PEWA) |
White |
8089 |
Vanwinkle, Landon (2.0,COLO) |
Moreno, Elijah (1.5,WACE) |
Black |
8100 |
Jennings, Ethan (1.5,MANT) |
Morris, Acosion (2.5,PEOQ) |
White |
8063 |
Poondru, Revanth (2.5,NOCH) |
Morrow, David (3.0,CHES) |
White |
8046 |
Choy, Matthew (3.0,DUNL) |
Moss, Truman (2.5,HMHR) |
Black |
8060 |
Hummitsch, Cameron (2.5,FRAN) |
Muhammad, Bilal (4.0,FLPK) |
White |
8010 |
Hammar, Bryce (4.0,META) |
Mysliwiec, Michael (1.5,FRAN) |
White |
8104 |
Dames, Collin (1.5,COAL) |
Nadess, Jacob (1.0,COAL) |
Black |
8114 |
Cullen, Alex (1.0,META) |
Nemec, Tommy (4.0,WACE) |
Black |
8017 |
Jeanvier, Niyitunga (4.0,RKIW) |
Norman, Maverick (3.0,WACE) |
Black |
8028 |
Aman, Quinten (3.0,FKLN) |
Oancea, Serban (3.0,DUNL) |
White |
8057 |
Messmer, Connor (3.0,PHST) |
Ouyang, Jonathan (3.0,CPNG) |
White |
8033 |
Courts, Leshon (3.0,HMHR) |
Panner, Gabe (4.0,FRAN) |
White |
8007 |
Halligan, Benjamin (4.0,GELS) |
Paramatmuni , Ram Chand (4.0,BLEV) |
Black |
8006 |
Delaney, Cole (4.0,FKLN) |
Paris, Ryan (3.0,FRAN) |
White |
8038 |
Zeller, Christian (3.0,PHST) |
Pease, Alex (3.0,HMHR) |
White |
8043 |
McClelland, Ben (3.0,WACE) |
Pedry, Luke (3.0,GELS) |
White |
8056 |
Conroy, Sam (3.0,MINO) |
Perry, Deandre (1.0,CEAL) |
White |
8117 |
Carden, John (1.0,COLO) |
Pond, Tatum (2.0,GERM) |
White |
8083 |
Woods, Zach (2.0,COLO) |
Poondru, Revanth (2.5,NOCH) |
Black |
8063 |
Morris, Acosion (2.5,PEOQ) |
Raut, Kush (3.5,BLEV) |
Black |
8025 |
Biersteker, Lawrence (3.5,GELS) |
REQUESTED |
BYE |
Martin, Joshua (1.0,NOCA) |
REQUESTED |
BYE |
Ithal, Tyler (2.0,MOKE) |
Ricco, Tanner (2.0,MOIC) |
White |
8084 |
Flemings, Terry (2.0,PEVS) |
Riggins, Armon (4.0,FLPK) |
Black |
8009 |
Eckstein, Benjamin (4.0,MESM) |
Riley, Christopher (2.0,PEOQ) |
White |
8094 |
Deubelbeiss, Logan (2.0,CRHR) |
Robenstein, Tyler (2.0,PHST) |
White |
8085 |
Herz, Ian (2.0,GRPA) |
Rodriguez, Juan (2.0,STEG) |
Black |
8092 |
Brodie, Brendan (2.0,PVIL) |
Romberg, Shane (3.0,FRAN) |
White |
8035 |
Botello, Isaiah (3.0,STEG) |
Rosales, Ashley (3.0,STER) |
White |
8031 |
Hendershott, Ryan (3.0,LEOQ) |
Ross, Christian (0.5,CALP) |
White |
8119 |
Burgess, Adon (0.5,CEAL) |
Rudman, Ethan (2.5,CRHR) |
White |
8062 |
Degreve, Mason (2.5,COLO) |
Russell, Carter (3.0,FRSH) |
White |
8029 |
Johnson, Max (3.0,PEWA) |
Sahagun, Gabriel (3.0,CHWA) |
Black |
8049 |
Hughes, Brandon (3.0,GERM) |
Sanders, Zoe (0.5,NOCA) |
Black |
8118 |
Coffee, Nicholas (0.5,BRIM) |
Santoro, Ben (2.0,MANT) |
White |
8086 |
Craig, Wyatt (2.0,NOCA) |
Sarver, Brodie (2.5,META) |
White |
8064 |
Cansler, Jasper (2.5,GRPA) |
Sathyamurthy, Adithya (4.0,NOCH) |
White |
8008 |
Warner, Gavin (4.0,NOKG) |
Saylor, Bradley (2.0,PEWA) |
White |
8074 |
Hiredesai, Abhay (2.0,NOCH) |
Schmehl, Tyler (3.5,FRSH) |
Black |
8021 |
Singh, Suchinder (3.5,DUNL) |
Schmidt, Ryan (2.0,LEOQ) |
Black |
8072 |
Sieka, Thomas (2.0,FRSH) |
Schmitz, Gabe (2.0,MESM) |
White |
8082 |
Lierly, Trent (2.0,RKIW) |
Scroggin, Arthur (1.0,MOKE) |
White |
8115 |
White, Shayne (1.0,FKLN) |
Sellers, Seth (2.5,COLO) |
White |
8066 |
Ciaccio, Matthew (2.5,PEOQ) |
Serrurier, Daniel (2.0,MORT) |
Black |
8096 |
Boyer, Jimmy (2.0,WACE) |
Sharif, Naajid (3.0,CPNG) |
White |
8050 |
Lofgren, Hunter (3.0,STER) |
Sieka, Thomas (2.0,FRSH) |
White |
8072 |
Schmidt, Ryan (2.0,LEOQ) |
Sigler, Nick (2.0,WAMS) |
Black |
8068 |
McCartney, Caleb (2.0,MORT) |
Simmons, Ben (1.0,MOIC) |
Black |
8116 |
McMahon, Sean (1.0,FRAN) |
Singaraju , Gautham (2.0,BLEV) |
Black |
8073 |
Gillund, Samantha (2.0,MOKE) |
Singh, Suchinder (3.5,DUNL) |
White |
8021 |
Schmehl, Tyler (3.5,FRSH) |
Singhai, Samyak (2.0,BLEV) |
Black |
8070 |
Keller, Thomas (2.0,DESM) |
Smith, Benedict (2.0,NOKG) |
Black |
8088 |
Wilcock, Jackson (2.0,COAL) |
Smith, Devin (1.0,STEG) |
Black |
8112 |
Wescomb, Jacob (1.0,DANR) |
Smith, Isaiah (3.0,DESM) |
White |
8039 |
Jenkins, Nick (3.0,NOCA) |
Stafford, Brayden (2.0,WACE) |
Black |
8080 |
Johnson, D'marious (2.0,RKIW) |
Stalsberg, Jonathan (3.0,MESM) |
Black |
8045 |
Arteaga, Junior (3.0,MOIC) |
Stewart, Christian (3.0,DESM) |
White |
8036 |
Bartman, Clay (3.0,NOCA) |
Stewart, Grayson (3.0,DESM) |
White |
8042 |
Sun, Nora (3.0,CPNG) |
Stewart, Matthew (1.0,DESM) |
White |
8106 |
Thompson, Josiah (1.0,PEVS) |
Stutzman, Carter (2.0,PVIL) |
Black |
8071 |
Hudson, Tyler (2.0,GRPA) |
Su, Hexiang (2.0,MINO) |
Black |
8087 |
Behringer, Jack (2.0,MESM) |
Sun, Nora (3.0,CPNG) |
Black |
8042 |
Stewart, Grayson (3.0,DESM) |
Tang, Bruce (5.0,CPNG) |
White |
8003 |
Vincent, Spencer (5.0,NOKG) |
Tehandon-Colin, Artemio (2.5,STEG) |
White |
8059 |
Witmer, Bennie (2.5,MORT) |
Tenegal, Kaden (2.5,FRSH) |
Black |
8065 |
Leon, Elias (2.5,STEG) |
Thompson, Jillian (1.0,PEVS) |
White |
8107 |
Durand, Dominic (1.0,GERM) |
Thompson, Josiah (1.0,PEVS) |
Black |
8106 |
Stewart, Matthew (1.0,DESM) |
Thompson, Levi (3.0,DESM) |
White |
8052 |
Wan, Tim (3.0,DUNL) |
Tobben, Joshua (3.5,MESM) |
Black |
8024 |
Love, David (3.5,KANM) |
Torres , Alexis (3.0,STER) |
Black |
8048 |
Haywood, Nicholas (3.0,FLPK) |
Tran, Ryan (3.5,DUNV) |
White |
8020 |
Tyre, Holden (4.0,PHST) |
Tunstall, Lance (2.0,HMHR) |
Black |
8091 |
Fisher, Dayton (2.0,STER) |
Turner, Tristan (4.0,FKLN) |
White |
8014 |
Vanderkolk, Ethan (4.0,RCMR) |
Tyre, Holden (4.0,PHST) |
Black |
8020 |
Tran, Ryan (3.5,DUNV) |
Utley, Brett (3.5,EPCT) |
Black |
8022 |
Yang, William (3.5,RCMR) |
Vakiti, Sreeansh (4.0,NOCH) |
Black |
8018 |
De Guzman, Kian Christi (4.0,FRSH) |
Vanderkolk, Ethan (4.0,RCMR) |
Black |
8014 |
Turner, Tristan (4.0,FKLN) |
Vanwinkle, Landon (2.0,COLO) |
Black |
8089 |
Moore-Young, Jewel (2.0,PEWA) |
Vincent, Spencer (5.0,NOKG) |
Black |
8003 |
Tang, Bruce (5.0,CPNG) |
Vo, Khoi (3.0,STEG) |
White |
8032 |
Mankia, Chethan (3.0,DUNL) |
Volmar, Fritz (2.0,PEWA) |
Black |
8078 |
Hill, Quillan (2.0,FLPK) |
Walter, Joshua (3.0,DESM) |
Black |
8055 |
Balkema, Max (3.0,MINO) |
Wan, Tim (3.0,DUNL) |
Black |
8052 |
Thompson, Levi (3.0,DESM) |
Ward, Lebaron (2.0,CHWA) |
White |
8097 |
Brunner, Nick (2.0,MOKE) |
Warner, Gavin (4.0,NOKG) |
Black |
8008 |
Sathyamurthy, Adithya (4.0,NOCH) |
Warner, Madison (1.0,COLO) |
White |
8113 |
Holloway, Kameron (1.0,CALP) |
Watson, Colin (3.0,FREE) |
White |
8037 |
Henry, Noah (3.0,GELS) |
Webb, Allison (3.5,HMHR) |
Black |
8023 |
Martinez, George (3.5,PHST) |
Weber, John (4.0,SBAY) |
White |
8005 |
Guha, Rohit (4.5,BLEV) |
Wescomb, Jacob (1.0,DANR) |
White |
8112 |
Smith, Devin (1.0,STEG) |
Westercamp, Joshua (2.0,GERM) |
White |
8077 |
Brandt, Jayden (2.0,BRIM) |
Whisler, Micah (2.5,NOCA) |
Black |
8058 |
Jack, Alistair (2.5,MORT) |
White, Shayne (1.0,FKLN) |
Black |
8115 |
Scroggin, Arthur (1.0,MOKE) |
Wilcock, Jackson (2.0,COAL) |
White |
8088 |
Smith, Benedict (2.0,NOKG) |
Wilson, Katurah (1.0,CEAL) |
White |
8108 |
Kolsto, Aiden (1.0,MOKE) |
Witmer, Bennie (2.5,MORT) |
Black |
8059 |
Tehandon-Colin, Artemio (2.5,STEG) |
Woods, Ernest (1.0,FLPK) |
Black |
8109 |
Woolridge, Sebastian (1.0,MORT) |
Woods, Zach (2.0,COLO) |
Black |
8083 |
Pond, Tatum (2.0,GERM) |
Woolridge, Sebastian (1.0,MORT) |
White |
8109 |
Woods, Ernest (1.0,FLPK) |
Yang, William (3.5,RCMR) |
White |
8022 |
Utley, Brett (3.5,EPCT) |
Yong, David (5.0,CPNG) |
White |
8001 |
Labno, Andrew (5.0,HMHR) |
Zagade, Samraat (4.5,RCMR) |
White |
8004 |
Monyem, Abrar (4.5,DUNL) |
Zeller, Chase (4.0,NOCA) |
Black |
8013 |
Garza, Christian (4.0,STER) |
Zeller, Christian (3.0,PHST) |
Black |
8038 |
Paris, Ryan (3.0,FRAN) |
|