8th Grade - Round 1 |
Board |
White |
|
Black |
01 |
Walles, Devin (0.0,FRSH) |
|
Harris, Caleb (0.0,SBAY) |
02 |
Chenoweth, Ian (0.0,MORT) |
|
Melancon, Lindsey (0.0,FREE) |
03 |
Boya, Sunny (0.0,DUNL) |
|
Steva, Spencer (0.0,RIVE) |
04 |
Lehnert, Hayden (0.0,GRPA) |
|
Cai, Connor (0.0,DUNV) |
05 |
Maxwell, Jack (0.0,STER) |
|
Marshall, Noah (0.0,WAMS) |
06 |
Dahm, Lucas (0.0,BLOO) |
|
McMahon, Tyler (0.0,MOKE) |
07 |
McKegue, Joey (0.0,HMHR) |
|
Feltner, Ricki (0.0,BLOO) |
08 |
Barrus, Logan (0.0,COAL) |
|
Hammond, Dan (0.0,STEG) |
09 |
Middlestadt, Jayden (0.0,FRCS) |
|
Muller, Jonathan (0.0,MOKE) |
11 |
Ervin, Jeremy (0.0,DASV) |
|
Dunnagan, Mattie (0.0,JAOS) |
12 |
Beecher, Alex (0.0,BRIM) |
|
Miller, Jared (0.0,FKLN) |
13 |
Evangelist, Austin (0.0,EPCT) |
|
Burton, Elijah (0.0,LZLU) |
14 |
Ionescu, Matei (0.0,BLOO) |
|
Pullen, Jacob (0.0,ALTN) |
15 |
Govindaraman, Tejaswini (0.0,BLEV) |
|
Kirk, Tre (0.0,FRCS) |
16 |
Barnette, Matthew (0.0,BRIM) |
|
Miller, Alexander (0.0,DANR) |
17 |
Hoag, Perry (0.0,FLPK) |
|
Snow, Lexi (0.0,COAL) |
18 |
Noorullah, Shazain (0.0,META) |
|
Buhl, George (0.0,ALTN) |
19 |
Vo, Chi (0.0,STEG) |
|
Anagani, Vishnu (0.0,NOCH) |
20 |
Gersich, Braden (0.0,PEWA) |
|
Lundstrom, Nick (0.0,FLPK) |
21 |
Williams, Nathan (0.0,GRPA) |
|
Nalam, Harsha (0.0,DUNL) |
22 |
Podapati, Jayanth (0.0,NOCH) |
|
Rickord, Peyton (0.0,CHES) |
23 |
May, Rebecca (0.0,HMHR) |
|
Vogel, Sam (0.0,META) |
25 |
Bates, Scott (0.0,META) |
|
Halatek, Tommy (0.0,CRHR) |
26 |
Hao, Hanson (0.0,BLOO) |
|
Sauder, Caleb (0.0,MORT) |
27 |
Munda, Celeste (0.0,FRCS) |
|
Peacher, Justin (0.0,WABM) |
28 |
Kreis, Owen (0.0,HMHR) |
|
Parks, Devin (0.0,COAL) |
29 |
Antoniazzi, Noah (0.0,FRSH) |
|
Parent, Cassandra (0.0,NOCH) |
30 |
Palan, David (0.0,GRPA) |
|
Richardson, Ethan (0.0,NOKG) |
32 |
Price, Sawyer (0.0,NOPA) |
|
Binns, Faith (0.0,FRCS) |
33 |
Miller, Matthew (0.0,MORT) |
|
Payne, Terry (0.0,RIVE) |
34 |
Cunningham, Patrick (0.0,MINO) |
|
Templin, Jack (0.0,DUNV) |
35 |
Boze, Will (0.0,STER) |
|
Hoosen, Marisa (0.0,EPCT) |
36 |
Loyd, Isaiah (0.0,DANR) |
|
Springer, Andrew (0.0,META) |
37 |
Antoniazzi, Josh (0.0,FRSH) |
|
Hile, Noah (0.0,DANR) |
38 |
Reyes, Andres (0.0,CRHR) |
|
Cox, Micah (0.0,FRSH) |
39 |
Davis, Deon (0.0,FLPK) |
|
Pulido, A.J (0.0,FRSH) |
40 |
Rosales, Joseph (0.0,GRPA) |
|
Wesner, Jack (0.0,DANR) |
41 |
Li, Patrick (0.0,DUNL) |
|
Ptak, Nate (0.0,PVIL) |
42 |
Reid, Sebastian (0.0,MOKE) |
|
Kahler, Colten (0.0,META) |
43 |
Dumas, Derek (0.0,GRPA) |
|
Janssen, Brett (0.0,MORT) |
44 |
Rodden, Tayin (0.0,ALTN) |
|
Pallem, Nikhil (0.0,BLEV) |
46 |
Muro, Jon (0.0,STEG) |
|
Thiros, Henry (0.0,FLPK) |
47 |
Carlson, Andrew (0.0,NOCH) |
|
Baumann, Katharine (0.0,JAOS) |
48 |
Bruce-Muhammad, Eric (0.0,STEG) |
|
Gottemoller, Jonathan (0.0,STER) |
49 |
Vannaken, Dillon (0.0,MORT) |
|
Jackson, Walter (0.0,DANR) |
50 |
Cannon, Clayton (0.0,NOKG) |
|
McGowan, Miles (0.0,WABM) |
51 |
Cook, Max (0.0,DUNL) |
|
Bergschneider, Luke (0.0,FKLN) |
52 |
Marshall, Rose (0.0,JAOS) |
|
Melancon, Logan (0.0,FREE) |
53 |
Maxfield, Michael (0.0,NOPA) |
|
King, Trevor (0.0,GERM) |
54 |
Dasari, Vishnu (0.0,DUNL) |
|
Mogg, Jared (0.0,JAOS) |
55 |
Morris, Jude (0.0,GERM) |
|
Sanchez, Steven (0.0,STEG) |
56 |
Simpson, Tyrone (0.0,FLPK) |
|
Danielewicz, Tyler (0.0,MOKE) |
57 |
Munoz-Ripley, Aidan (0.0,STER) |
|
Saxena, Sid (0.0,PEWA) |
58 |
Goldenstern, Jonathon (0.0,GRPA) |
|
Jackson, Brice (0.0,JAOS) |
59 |
O'Brien, Lilian (0.0,BOLH) |
|
Stout, Nathaniel (0.0,STER) |
60 |
Daniels, Jason (0.0,NOCH) |
|
Meenes, Josh (0.0,EPCT) |
61 |
Sinha, Rishav (0.0,NOCH) |
|
Smith, Alex (0.0,NOPA) |
62 |
Kelly, Nathaniel (0.0,DANR) |
|
John, Neil (0.0,FRCS) |
63 |
Phillips, Miranda (0.0,WABM) |
|
Stoeckel, Leslie (0.0,FKLN) |
64 |
Eichelkraut, Evan (0.0,WABM) |
|
Persson, Jonathan (0.0,GRPA) |
65 |
Williams, Kyle (0.0,DUNL) |
|
Flanagan, Marquel (0.0,FLPK) |
66 |
Vanbuskirk, Ben (0.0,PEWA) |
|
Potrawski, Matt (0.0,STEG) |
67 |
Schwertfeger, Jacob (0.0,NOKG) |
|
Raut, Abhiru (0.0,NOCH) |
68 |
The, Mackenzie (0.0,RIVE) |
|
Vanbuskirk, Andrew (0.0,PEWA) |
69 |
Dieudonne, Javon (0.0,FLPK) |
|
Li, Jason (0.0,DUNL) |
70 |
Brockway, Daniel (0.0,WABM) |
|
Andrews, Lily (0.0,PVIL) |
71 |
Ridinger, Justin (0.0,NOKG) |
|
Vakkalanka, Sriram (0.0,BLOO) |
72 |
Larson, Daniel (0.0,DASV) |
|
Roecker, Kyle (0.0,MOKE) |
73 |
Kapica, Chloe (0.0,HMHR) |
|
Torres, Alex (0.0,STEG) |
74 |
Turner, Dillon (0.0,STOL) |
|
Johnson, Preston (0.0,COAL) |
75 |
Matlock, Daniel (0.0,PEWA) |
|
Onsen, Carson (0.0,COAL) |
76 |
Davis, Clayton (0.0,NOPA) |
|
Knutson, Aiden (0.0,FRCS) |
77 |
Thomas, Anuroop (0.0,DUNV) |
|
Watson, Margaret (0.0,FREE) |
78 |
Lyseng, Maddie (0.0,HMHR) |
|
Jayko, Edward (0.0,MINO) |
79 |
Sunkara, Suraj (0.0,BLEV) |
|
Bonovich, Josh (0.0,FRSH) |
80 |
Verhulst, Jonathan (0.0,STER) |
|
Lauer, Kevin (0.0,MORT) |
81 |
Lyseng, McKenzie (0.0,HMHR) |
|
Villate, Dominic (0.0,FRSH) |
82 |
Nielsen, Rebekah (0.0,NOPA) |
|
Thurman, Jakyiah (0.0,FREE) |
83 |
Duke, Chris (0.0,ALTN) |
|
Mejia, Noah (0.0,COLO) |
84 |
Deal, Hannah (0.0,FREE) |
|
Lowrance, Morgyn (0.0,WABM) |
85 |
Wheeler, Matt (0.0,NOKG) |
|
Adler, Barak (0.0,PEWA) |
86 |
Brooks, Dezi (0.0,FRCS) |
|
Welch-Jording, Kayden (0.0,WABM) |
87 |
Maxey, Eden (0.0,CRHR) |
|
Arnold, Nate (0.0,CHES) |
88 |
Roden, Travis (0.0,MORT) |
|
Bellini, Preston (0.0,STER) |
89 |
Buhl, Peter (0.0,ALTN) |
|
Broughton, Mollene (0.0,CEAL) |
90 |
George, Alexander (0.0,DUNV) |
|
Bershier, Noah (0.0,META) |
91 |
Marshall, Danny (0.0,JAOS) |
|
Wojslaw, Danny (0.0,HMHR) |
92 |
Damery, Drew (0.0,META) |
|
Harvey, Steven (0.0,ALTN) |
93 |
Brown, Quinn (0.0,RIVE) |
|
Alphonso, Spencer (0.0,PEWA) |
99 |
Cramer, Alex (0.0,PVIL) |
|
O'Brien, Justin (0.0,NOPA) |
00 |
Barnes, Ethan (0.0,DANR) |
|
Bodie-Adams, Levi (0.0,FREE) |
|