Sectional 21
@ Grayslake North High School
|
Host: Grayslake
Saturday, May 16, 2020, 10:00 AM
@ Grayslake North High School
,
1925 North Route 83,
Grayslake
|
Seed Meeting:
Wednesday, May 13, 2020 6:00 PM
@ Grayslake Middle School
, 440 N. Barron Blvd., Grayslake
|
Beach Park
Grayslake
(Host)
Green Oaks Oak Grove
Gurnee Viking
Gurnee Woodland
Lake Bluff
Lake Villa Palombi
Libertyville Highland MS
Lindenhurst Millburn MS
North Chicago Neal
Round Lake Magee
Round Lake MS
Round Lake Park
Waukegan Webster
-Boys Only
Zion Central
|
|
Sectional 22
@ Hersey High School
|
Host: Mt. Prospect Lincoln
Saturday, May 16, 2020, 9:00 AM
@ Hersey High School
,
1900 E. Thomas St.,
Arlington Heights
|
Seed Meeting:
Wednesday, May 13, 2020 6:00 PM
@ Lincoln Middle School
, 700 W. Lincoln, Mt. Prospect
|
Arlington Heights South
Arlington Heights Thomas
Deerfield Caruso
Deerfield Shepard
Glenview Our Lady of Perpetual Help
Highland Park Edgewood
Highland Park Northwood
Lake Forest Deer Path
Mt. Prospect Lincoln
(Host)
Mt. Prospect River Trails
Northbrook Wood Oaks
Prospect Heights MacArthur
Wheeling Holmes
Wheeling London
|
|
Sectional 23
@ Vernon Hills High School
|
Host: Vernon Hills Hawthorn North
Saturday, May 16, 2020, 1:30 PM
@ Vernon Hills High School
,
145 Lakeview Pkwy,
Vernon Hills
|
Seed Meeting:
Wednesday, May 13, 2020 5:30 PM
@ Hawthorn Middle School- North
, 201 Hawthorn Parkway, Vernon Hills
|
Barrington Prairie
Barrington Station
Buffalo Grove Aptakisic
Buffalo Grove Cooper
Buffalo Grove Twin Groves
Lake Zurich North
Lake Zurich South
Lincolnshire Daniel Wright
-8th Only
Long Grove Woodlawn
Mundelein Carl Sandburg
Mundelein Fremont
Mundelein West Oak
Vernon Hills Hawthorn North
(Host)
Vernon Hills Hawthorn South
Wauconda
|
|
Sectional 24
@ Johnsburg High School
|
Host: Johnsburg JHS
Saturday, May 16, 2020, 9:00 AM
@ Johnsburg High School
,
2002 W. Ringwood Rd.,
Johnsburg
|
Seed Meeting:
Wednesday, May 13, 2020 7:00 PM
@ Johnsburg High School- Learning Center
, 2002 W. Ringwood Rd., Johnsburg
|
Algonquin Heineman
Antioch
Cary
Crystal Lake Beardsley
Crystal Lake Bernotas
Crystal Lake Lundahl
Crystal Lake Prairie Grove
Ingleside Big Hollow
Ingleside Gavin South
Island Lake Matthews
Johnsburg JHS
(Host)
Lake in the Hills Marlowe
McHenry MS
McHenry Parkland
Richmond Nippersink
|
|
Sectional 25
@ Lisle Junior High
|
Host: Lisle
Saturday, May 16, 2020, 9:00 AM
@ Lisle Junior High
,
5207 Center Ave.,
Lisle
|
Seed Meeting:
Wednesday, May 13, 2020 6:00 PM
@ Lisle Junior High
, 5207 Center Ave., Lisle
|
Burr Ridge Gower
Chicago Latin School
Chicago Sacred Heart
Darien Eisenhower
Elmhurst Timothy Christian
Evanston Chute
Evanston Haven
Lisle
(Host)
Oak Park Brooks
Oak Park Julian
River Forest Roosevelt
Willowbrook Westview Hills
Wilmette JHS
Woodridge Jefferson
|
|
Sectional 26
@ Sycamore High School
|
Host: Sycamore
Saturday, May 16, 2020, 9:00 AM
@ Sycamore High School
,
427 Spartan Trail,
Sycamore
|
Seed Meeting:
Wednesday, May 13, 2020 6:30 PM
@ Sycamore High School Cafeteria
, 427 Spartan Trail, Sycamore
|
Batavia Rotolo
Belvidere Central
Belvidere South
Burlington Central
-8th Only
DeKalb Clinton Rosette
DeKalb Huntley
Elgin Prairie Knolls
-7th Only
Genoa Kingston
Harvard JHS
Marengo
Poplar Grove North Boone
Sugar Grove Kaneland Harter
Sycamore
(Host)
West Chicago Leman
|
|
|